FİRUZE 5.BÖLÜM FULL İZLE


Firuze Dizisi 5.Yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. 5.Bölümü bu sayfadan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Süper bölüm oldu.

Firuze ve Suzan arasında yaşanan gerilim doruk noktasına çıkmıştır. Suzan merdivenlerden düşmüş yerde yatarken, tüm gözler Firuze’nin üzerine çevrilmiştir. Artık iki kadının, Arısoy Ailesi’nin gözleri önünde yaşayacakları büyük hesaplaşmanın vakti gelip çatmıştır….

Köşkte yaşananlardan habersiz olan Demir de umulmadık bir şekilde olaylara dahil olacak ve Firuze ile Suzan arasındaki savaşının tam ortasında yerini alacaktır…

Meryem, kendi elleriyle yarattığı altın sorunundan bir türlü kurtulamamaktadır. O, derdine çare bulmaya çalışırken beklenmedik bir olayla altınlar Halil’in de başına bela olur….!

Aşkına karşılık bulamayan Azize ise perişan haldedir. Ne yapacağını bilmez halde dağılma noktasına gelen genç kız, son çare olarak ablasından yardım ister. Firuze yaşadığı tüm sıkıntıları bir yana bırakıp kardeşinin yardımına koşacaktır….

Öte yandan Demir, güvenlik müdürü olarak çalışmaya başlar başlamaz, Arısoy Ailesi’ni derinden sarsacak bir bilgiye ulaşır. Demir’in getireceği bu bilgi köşkte bomba etkisi yaratacaktır

FİRUZE 5.BÖLÜM

FİRUZE 5.BÖLÜM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (113 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +10 (from 18 votes)
FİRUZE 5.BÖLÜM FULL İZLE, 5.3 out of 10 based on 113 ratings

Bir önceki yazımız olan FİRUZE 4.BÖLÜM FULL İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRUZE 5.BÖLÜM FULL İZLE ile Benzer Yazılar:

29 Aralık 2013 Saat : 12:28

FİRUZE 5.BÖLÜM FULL İZLE Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Firuze Son Yazılar FriendFeed