Mahsun Kırmızıgül Firuze dizisi ile geri dönüyor


Mahsun Kırmızıgül Firuze dizisi ile geri dönüyor

Bir zamanların arabesk türkücüsü Mahsun Kırmızıgül çok beğenilen sinema filmlerinden sonra dizi ile televizyonlara dönüyor. Güneşi Gördüm, Beyaz Melek, New York’ta 5 Minare isimli filmleri senaryolarını yazıp yöneten Mahsun Kırmızıgül’ün son projesi Firuze dizi olarak ekranlara gelecek. Firuze dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Mahsun Kırmızıgül yönetmenliğe iyiden iyiye ısındı. Hayat Devam Ediyor isimli TV dizisinden sonra, şimdi de yepyeni bir dizi olan Firuze dizisini çekecek. Hem senaristi hem de yönetmeni olduğu dizide, oyuncuları da kendisi seçen Mahsun Kırmızıgül, baş rol oyuncusu olarak Ceren Hindistan’ı buldu. Diğer oyuncular da birbirinden ilginç. Ceyda Ateş de kadroda yer alıyor.
Neredesin Firuze diyerek uzun bir zamandır baş rol oyuncusu arayan Mahsu Kırmızıgül, fellik fellik aradığı o kadını sonunda buldu. Ceren Hindistan ve Ceyda Ateş diziye inanılmaz bir enerji getirecek ve uzun bir zamandır yapılmayanı yapacaklar.
Boyut Film’in hazırladı…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Mahsun Kırmızıgül Firuze dizisi ile geri dönüyor, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki yazımız olan Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman başlıklı makalemizde Firuz Dizisi Hangi Kanalda, Firuz Dizisi Ne Zaman ve Firuz Dizisi Saat Kaçta hakkında bilgiler verilmektedir.

Mahsun Kırmızıgül Firuze dizisi ile geri dönüyor ile Benzer Yazılar:

5 Ekim 2013 Saat : 11:06

Mahsun Kırmızıgül Firuze dizisi ile geri dönüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Firuze Son Yazılar FriendFeed